تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

معرفی بنيامين بهادری

• شروع کننده موضوع آناشید
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 110
  • پاسخ ها 1
مدیر بازنشسته + نویسنده ادبی انجمن
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Mar
3,244
9,329
193
اقیانوس بلاهت
وضعیت پروفایل
ما مثل دمینو بهم ضربه میزنیم تو به من من به اون اون به اون!
آلبوم های بنیامین بهادری
بنیامین در آغاز فعالیت هنری خود در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگر موسیقی پاپ همکاری داشته است و آلبومی برای کودکان با نام " گلهای رنگین کمان " ساخته است. نخستین آلبوم خوانندگی او به صورت حرفه ای 85 نام داشت و تا کنون چند تک آهنگ و 5 آلبوم با نام های زیر منتشر کرده است:

آلبوم 85، تنظیم نیما وارسته، شامل 9 قطعه
آلبوم 88، شامل 17 قطعه، دومین آلبوم پرفروش سال 1388، انتشار توسط شرکت "آوای نکیسا" و "ترانه شرقی"، انتشار همزمان در ایران و آمریکا
آلبوم ماه مهربون، وصف امام حسین و اهل بیتش، ویژه محرم
آلبوم 93، شامل 12 آهنگ، تنظیم نیما وارسته، انتشار موسسه "هنر اول" و "آوای هنر"
آلبوم 94، دارای 9 قطعه، تنظیم نیما وارسته، آهنگ پنجم به نام بارانا نام دختر او و نسیم حشمتی
آلبوم های بنیامین

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته + نویسنده ادبی انجمن
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Mar
3,244
9,329
193
اقیانوس بلاهت
وضعیت پروفایل
ما مثل دمینو بهم ضربه میزنیم تو به من من به اون اون به اون!
کنسرت های بنیامین بهادری
بنیامین بهادری طرفدران بسیار زیادی در میان مردم کشور ایران و سایر کشورها دارد و بیش از 100 کنسرت در ایران و کشورهای مختلف جهان مانند: آمریکا، آلمان، کانادا و ... برگزار کرده است که به صورت مختصر در مورد آنها توضیح می دهیم:

تور آمریکای شمالی
بنیامین بهادری در شهریور ماه 1389 برابر با 1 مه 2010 به مدت دو ماه و نیم در دو کشور آمریکا و کانادا کنسرت های متعددی برگزار کرد، اولین کنسرت او در کشور لس آنجلس برگزار شد و همچنین بعد از آن در شهرهای دیگر مانند: نیویورک، واشنگتن، سن دیگو، شیکاگو، دالاس و بعد از حدود 3 هفته استراحت در شهر های تورنتو، مونترال و ونکوور کنسرت برگزار کرد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا