تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

معرفی سریال من در این جهان نمیگنجم

• شروع کننده موضوع hana.88
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 47
  • پاسخ ها 0
مدیر تالار فیلم و سریال
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
ناظر انجمن
ویراستار انجمن
ژورنالیست انجمن
Oct
2,765
4,522
133
𝑩𝒖𝒔𝒉𝒆𝒉𝒓
نام سریال ترکی : Ben Bu Cihana Sigmazam / من در این جهان نمیگنجم
ژانر : اکشن | درام
محصول : 2022 / ترکیه
روز پخش : سه شنبه شب ها
شبکه پخش : ATV
تهیه کنندگان : Oktay Kaynarca, Seyfi Şahin, Onur Tan
شرکت سازنده : Güzel Adamlar Medya
کارگردان : Onur Tan
نویسندگان : Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun, Ali Can Yaras
بازیگران : Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan),
سریال ترکی Ben Bu Cihana Sığmazam (من در این جهان نمیگنجم) یکی از بهترین سریال های این فصل است. همچنین دوز هیجان در قسمت های جدید سریال در حال افزایش می باشد.
جزایر ترک” که از خانواده‌ای با اصل و نسب و قدرتمند می‌باشد، انتقام خانی که برای دولت کار می‌کرده و قربانی یک اغتشاش شده است را می‌گیرد. وی به دلیل مسائل دولتی و امنیت خانواده‌اش مُرده جلوه داده شده و زندگی تازه‌ای را شروع می‌کند. جزایر ترک، در نتیجه‌ی زخمی شدنش در یکی از عملیات‌های خارج از کشور، با دکتری به نام “فیروزه” آشنا می‌شود. وی هر چقدر هم که دلتنگ همسر و خانواده‌اش شده باشد، آگاه است که دیگر نزد آن‌ها باز نخواهد گشت. جزایر که عاشق فیروزه شده و با او خانواده‌ای جدید تشکیل می‌دهد، مدتی بعد هویتش فاش شده و مجبور به بازگشت دوباره به زندگی‌اش در استانبول می‌شود؛ اما از این اتفاقات، نه خانواده‌ی جدیدش خبر دارند و نه آن خانواده‌اش که سال‌هاست دلتنگ وی هستند و بر سر مزارش دعا می‌خوانند. استانبولی که آن را پشت سرش رها کرده بود نیز، به عنوان استانبولی کاملاً متفاوت، مقابلش قرار خواهد گرفت…

سریال من در این جهان نمیگنجم چند قسمت است ؟

سریال من در این جهان نمیگنجم در ژانری اکشن | درام در مرحله فیلمبرداری قرار دارد. در این سریال بازیگرانی از جمله اوکتای کاینارجا در نقش جزایر و ابرو اوزکان در نقش لیلا بازی می کنند.
تعداد قسمت های سریال ترکی من در این جهان نمیگنجم را تا 50 قسمت تخمین زده اند البته بستگی به نوع سریال دارد که آیا می تواند در چند قسمت ابتدایی نظر مخاطبان را به خود جلب کند یا خیر.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا