تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

گنج سخن «فردریش نیچه»

نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,581
3,014
167
19
مشـهد
دروغ باد مارا هر حقیقتی که با آن خنده ای نکرده ایم ! فریدریش نیچه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,581
3,014
167
19
مشـهد
اختلاف طبقاتی از ضروریات جامعه است چون عامل اشتیاق به پرورش حالت های والاتر کمیاب تر دورتر و عامل چیرگی بر نفس می شود. فریدریش نیچه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,581
3,014
167
19
مشـهد
کسانی که در خود احساس حقارت می کنند به دیگران رحم می کنند اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند! یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است. فریدریش نیچه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر اخراج شده
کاربر انجمن
Jan
252
4
93
تنفر‌ها
وضعیت پروفایل
خاموش کردم توی لیوانت، غرورم را♡
  • آنچه مرا نکُشد، نیرومندترم می‌سازد.
  • کسی که «چرایی» برای زندگی کردن دارد، می‌تواند تقریباً هر «چگونه‌ای» را تحمل کند.
  • شاد ماندن به هنگامی که انسان درگیر و دار کارهای ملال‌آور و پرمسئولیت است، هنر کوچکی نیست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر اخراج شده
کاربر انجمن
Jan
252
4
93
تنفر‌ها
وضعیت پروفایل
  • اگر دانش ما این همه به بی‌طرف بودن خود می‌نازد، از آن روست که جز کنجکاوی ناسالمِ ناتوانان چیز دیگری ندارد.
  • آرامش مدام نیز کسل کننده است؛ گاهی طوفان هم لازم است.
  • با هر که بدی کردی تا دم مرگ از او بیندیش

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر اخراج شده
کاربر انجمن
Jan
252
4
93
تنفر‌ها
وضعیت پروفایل
  • اگر بت‌ها را واژگون کرده باشی کاری نکرده‌ای، وقتی واقعاً شهامت خواهی داشت که خوی بت‌پرستی را در درون خویش از میان برداری.
  • آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند.
  • اگر زمانی دراز به اعماق نگاه کنی، آنگاه اعماق هم به درون تو نظر می‌اندازند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر اخراج شده
کاربر انجمن
Jan
252
4
93
تنفر‌ها
وضعیت پروفایل
  • از آنچه باعظمت است یا باید هیچ نگفت یا با عظمت سخن گفت و با عظمت سخن گفتن یعنی به دور از آرایش و آلایش.
  • افزونی دانش گذشته، افزونی تاریخ انسان را پژمرده خواهد ساخت و بزدل. در حالی‌که انسان باید قادر باشد گذشته را در خدمت حال دربیاورد. البته اگر بتوانیم خوب یاد بگیریم که تاریخ را وسیله‌ای برای زندگانی قرار دهیم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا