تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
3,130
3,227
158
همین دیشب گفتم خدایا شکر که تا اینجا رسیدم به ۲۴ ساعت نگذشت که دوباره قلع قمع شدم ، جنبه نداری چرا

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
3,130
3,227
158
بعضی مواقع آدم فک می کنه نمی کشه ولی یه وقتا واقعا نمیکشه دیگه... دومی ام ... دلم نمیخاد بازنده از این بازی خارج شم ولی دارم می بازم و نمی تونم کاریش کنم🙃

+
احساس نیاز به مشاوره، روانشناس نمیدونم یکی که کمکم کنه از این شرایط خودمو بکشونم بیرون دارم ولی نمیدونم کی می تونه کمکم کنه...

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jul
546
1,997
103
17
خیال دور_The MoOn PlAnEt
وضعیت پروفایل
Unavailable
افکارم پریشونه!
دلمم! ولی ظاهرم آرومه! یِ سری افکار در هم پیچیده چسبیده بهم با گره های کور میبینم.....
،
چو دانی وُ

مشاور، روانشناس
پرسی؛
سوالت خطاست.

نمیدونم یکی که کمکم کنه از این شرایط خودمو بکشونم بیرون دارم ولی نمیدونم کی می تونه کمکم کنه...

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
3,130
3,227
158
همینقدر بی ثبات شدم که خودم با ادما قطع را*بطه میکنم خودم ازشون دلخور میشم خودم میذارم میرم کلا همه غلطا رو خودم می کنم بعد خودمم دلتنگ یا پشیمون میشم... گاهی ناامید میشم که دیگه برگردم به ادم سابق...

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
3,130
3,227
158
نفرت

مانع بزرگ پیش روم داره برداشته میشه بعد از این تازه همه چیز شروع میشه نمیدونم چطور میشه کنار اومد با پشیمونی ها... ولی من تا سلول به سلول پشیمونی نبینم هرگز دست نمی کشم هرگز مگر به ضرب مرگ... وقتشه به حرفایی که زدم عمل کنم پله پله

بالا