تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

مناسبت دوهـزار دل در کنـارِ هـم • قـدردانـی از مدیـرانِ انجـمن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
b60c7dbb493bdb3392776e3af55de661.png

بسمه تعالی

در ابتدای سخن گریزی بزنیم به شعری از فریدون مشیری که میگه:

«بیا تا ما فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم
به شادی گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم» ...

171891836_272257271166894_3548593637377102740_n.jpg

امروز، به تاریخِ بیست‌ودومِ فروردینِ هزاروچهارصد، دوهزارتایی شدنِ انجمنِ کافه نویسندگان رو اعلام می‌کنیم؛ فقط خدا می‌دونه در این راه چه‌قدر کُشته دادیم و تعدادِ اُسَری و زخمی‌ها که از دست رفته و ما جزئی از بازماندگانیم ? مبارکِ همگی این موفقیت ?
امیدواریم همیشه شاد و خرسند باشید؛ بی‌پرده میگم اگر در این راه دلی از دل‌های شما رو شکستیم، اگر اشتباهی مرتکب شدیم، اگر ... اگر به مذاقتون خوش نیومدیم و خواسته یا ناخواسته موجبِ رنجشِ خاطرتون شدیم، مراتب عذرخواهی ما رو پذیرا باشید؛ به سانِ ذاتِ تمامِ آدم‌ها، ما هم مایل نیستیم آزاری از ما در دلِ کسی باقی بمونه؛ فلذا مایه‌ی مباهاته اگر کافه نویسندگان رو منزلِ مجازیِ خودتون بدونید ~

اما از هر چه بگذریم، سُخَنِ دوست خوش‌تر است؛

حسین‌خانِ انجمن ( @Hosein ) ، اصولاً تا حدودِ 3 صبح بیداره و از 9 صبح دوباره آنلاین میشه، و در طولِ روز، با وقفه‌های نیم‌ساعته باز هم آنلاینه. در واقع حسین همه‌ش آنلاینه، به همه چی حواسش هست، و یک موجودِ فوق‌العاده آروم و صبـــــوره. و به نظرِ من بهترین نکته در مورد ایشون، معرفتشه؛ چون واقعاً از شمردن گذشته تعداد دفعاتی که هوای دوست‌هاش رو داشته و پشتشون رو گرفته. غیر از اون سایرِ انجمن‌ها، بعد از کافه نویسندگان بودش که پیشوندهاشون رو آیکُن‌دار کردن. رنگی شدن منشن‌ها، تنوع استایل‌های انجمن، سایت اصلی، تولید محتواهای انجمن و تمــام کارهای فنی به عهده‌ی خودشه و به نوعی زیرساخت‌های انجمن رو ایشون تامین می‌کنه؛ و اگر تلاش‌های نامرئیِ حسین نبود، خیلی از ما تا الان دووم نمی‌آوردیم؛ پس خواستم که حداقل از سمت خودم یک تشکر درست و حسابی کرده باشم، و واسه اولین بار بگم که مدیریتِ هیچ‌کس به خوبیِ این آقا که عکسِ بازیگرِ موردعلاقه‌ی منو دزدیده، نبوده و نیست ~
احتمالاً باید نگار رو ( @N.DARDAN ) به خاطر زحماتِ خیلی خیلی بیشترش، بالاتر از همه تگ می‌کردم ولی دیگه پایبندیم به ریتمِ رنک‌های کاربری. اگر از من بپرسن نگار تو رو یادِ چی می‌ندازه، بی‌مکث میگم گیلاس ~ نگار ... در واقع، نگار بود که تمامِ ما، تاکید می‌کنم، تمـام ما رو دورِ هم جمع کرد و این مجموعه رو ساخت. من خودم یادمه روزهای اول رو؛ همزمان طراحی می‌کرد، نظارت می‌کرد، فایل‌های سایت اصلی رو آماده می‌کرد، مشکلات رو حل می‌کرد، پیشنهادِ همکاری می‌داد و با ناملایمت‌ها و بدرفتاری‌ها می‌ساخت و بالا بردن پیج و چنل و ممبرهای سایت و راهنمایی کردنِ ما بی‌تجربه‌ها و ... خوبی‌هاش از عدد خارجه. خیــلی‌ها بودن با شرایطِ بهتر و جایگاه بهتر و سنِ بیشتر، اما نتونستن کنترل کنن؛ نگار توی سخت‌ترین شرایط و بی‌تجربه‌ترین حالتِ ممکن، بهترین بازدهی رو برای انجمن داشت. و خب، اگر روزی کافه نویسندگان بود و ما نبودیم، دلم می‌خواد اون روز هم همه بدونن این انجمن بدونِ نگار، هیچ حرفی برای گفتن نداشت ~
روزِ اولی که داروین ( @SHAHiN ) اومد اینجا خیلی خوشحال نشدم؛ دقیقاً مثلِ اینکه یهو پسر‌خاله‌تو وسط خیابون ببینی و به زور بخوای باهاش احوال‌پرسی کنی واسه این‌که بزرگ‌ترها نگن چه بی‌تربیته. دقیقاً همین بک رو برام داشت؛ ولی خب لعنتی اومد و من پلک زدم دیدم 3000 تا ارسالی زده =| و خب، یخه همون‌جا بود که آب شد و یهو داروینِ آبی، شد بنفش و دوباره شد سورمه‌ای و من پلکِ دوم رو هنوز نزده بودم که معاون شد. می‌خوام بگم اگه می‌خواید آدمِ دوست‌داشتنی و محبوبی باشید، می‌تونید از داروین الگو بگیرید چون اون بی‌نهــایـت مهربون، بخشنده، باحوصله و بااستعداده T_T
معمولاً اسمِ این دوستانِ پشت پرده زیاد نمیاد، دیگه اینجا بهونه‌ای شد که از بچه‌های بالا به طور ویژه تشکر و قدردانی بشه ??
و در وهله‌ی دوم لازمه بگم انجمن مدیـــونه به سرپرست‌های انجمن، @ex_vk @ARAWMIXIA @DiMond @MONJE @Matin-ms و @Telma_< به ویژه، تاکید می‌کنم، به ویژه ملیکا که 98% کارهای گرافیکی انجمن به عهده‌شه و درکش برام سخته که چه‌طــوری این همه بی‌خستگی زحمت می‌کشه T_T واقعیتش تاثیری که دوستانِ بنفشِ ما روی انجمن می‌ذارن غیرقابل انکاره و بدونید کار با شما افتخار ماست ~
و بدبخت‌های انجمن، کسایی که خیلی گنـاه دارن و همیشه در حالِ دویدنن و دمی آرامششان را آرزوست، مدیرانِ بی‌چاره‌ی خوش‌رنگ انجمن هستن؛ @hadis hpf و @نازلی صبو
رترین، بامسئولیت‌ترین و بااخلاق‌ترین مدیرانمون هستن. سیریسلی من هیچ‌کس رو جز شما نمی‌تونم به همکاری بپذیرم Y--Y
@Alien
@Aramesh
@Atryssa.RA
@AYDAW
@DiMond
@KaTaYun
@KIAnaz
@mahak.hpf
@Matin-ms
@MobiNa
@MRyWM
@Negar .S.H
@Negiwn
@Neko
@ReiHane
@ROwZ
@Telma_<
@ZaHrAm_km
@YeGaNm_km
@حورا
@خط بنفش
@فرشته باباخانی
@《♡ کاتیا ♡》

شما زحمت کش ترین مدیرهایی هستید که یه کادر میتونه داشته باشه خداروسپاس بابت داشتنتون_

و لازمه از @Marilyn Monroe @paradox @RMwN گرچه حالا کنارمون نیستند اما بابتِ زمانی که برای انجمن گذاشتن تشکر کنیم ? آرزو می‌کنم هرکجا که هستید، شاد و خرسند باشید.
و کما اینکه تا امروز کنارِ هم موندیم، از تهِ دل امیدوارم روزهای آینده هم کنار هم بمونیم چرا که پیشرفت از همین راه حاصل میشه ~

| کادر مدیریت انجمن کافه نویسندگان |

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!
امممم خوب واقعا خوش‌حالم که در جمع و عضو مدیران انجمن کافه نویسندگان هستم
تقریبا اینجا خونه‌ی سوم منه( اولی که خونه‌ی خودمونه، از قدیمم گفتن مدرسه خونه‌ی دوم آدمه، انجمنم خونه‌ی سوم)
بله بله داشتم میگفتم. :aiwan_light_stinker:
یه خسته نباشید به تمامی مدیرا، از مدیر کل گرفته تا معاونان و ارشدها و سرپرست‌ها و مدیران.:aiwan_light_give_rose:
امیدوارم سالیان سال در کنار هم باشیم و موفقیت‌های بزرگ انجمن کافه نویسندگان رو جشن بگیرم.:aiwan_light_give_heart2:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
1,788
14,701
168
چقدر براتون خوشحالم@_@
اصلا غیر قابل وصف
یادمه زمانی که نویسنده بودم حسین از من پرسید این سایت یا جاهای دیگه؟
گفتم همینجا...چون هم بی حاشیه هست هم سراسر آرامشه...
امیدوارم همیشه ی همیشه توی اوج بمونید..
(با بغض مجلس را ترک میکند)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
68,175
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
تنها یاد خاطره هاست که می‌ماند...

خب...
جا داره اینجا از سرپرست های عزیزم
که خیلی برام زحمت کشیدن تشکر کنم مخصوصا سارا که بیشتر از رفیق هوام رو داشت و داره هنوز ?
@DiMond
و متین قشنگم که جدا از اخلاق به شدت خاصش، خاص ترین رفیق و سرپرستم شده این روزا و از صمیم قلب آرزوی موفقیت می‌کنم براش?
@Matin-ms
و معصوم قشنگم که تو تیم نظارت و کلا بخش کتاب خیلی زحمت کشید و داره می‌کشه و همین‌جا ازش تشکر می‌کنم. ممنونم معصوم نازمنگولی طورم?
@MONJE
و دو سرپرست عزیز دیگرمون که زحماتشون غیر قابل انکار هست ملی و پریسا بانوی عزیز?
@ex_vk
@ARAWMIXIA

و سارایی که این روزا کمک حال من شده و ممنونشم و همینجا میگم سارا رهام نکن! ??
@Jacklin

و بقیه عزیزان دل از مدیر کل معاون ها ارشدها، مدیران و رنک داران و حتی کاربران عزیز انجمن که هر کدوم به نوبه خود باعث پیشرفت انجمن شدن?

~•دوهزارتایی شدنمون مبارک •~

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Apr
268
4,952
118
قوربون شكل ماه تك تكتون بشم هر روزى كه مى گذره بيش تر به اين پى مى برم شما خانوادميد?❤️
من كارى به اعداد و ارقام ندارم اينا همش وسيلس
مهم شماييد مهر و محبتتون: (
مباركمون باشه?​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,056
24,696
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
پونصد تایی رو زور زدم تا اجازه دادین تاپیکش بزنم یادتونه؟? الان دوهزارتا شدیم و با همیم هنوز... واقعا باعث خوشحالیه▪︎
مبارکه?❤

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر VIP
کاربر VIP
Apr
495
4,755
119
shiraz
سلام .دو هزاتایی شدنمون رو به همه عزیزانی که در این انجمن زحمت کشیدن تبریک میگم

صمیمانه از همه مدیران,سرپرستان,مدیران ارشد و تمام گروه های کاربری تشکر میکنم و به زودی قول یک جایزه گرانقدر را به شما دوستان عزیز میدهم
موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
L

Lidiya

مهمان
دور هم جمع شدن به معنای شروع، کنار هم بودن به معنای پیشرفت و کار کردن با هم به معنای موفقیت است.

تبریک می گم، امیدوارم هرروز موفقیت های تازه ای رو در کنار هم جشن بگیریم.

@Hosein
به قول داداش علی مدیریت توی خونته!
واقعا کارای سایت احتیاج به مهارت داره و واقعا زمان بر هست.
اما انجمن رو اونطور که شایسته ی کاربران هستش با استایل های متنوع برامون اوکی کردی.
جدا از تلاش های شبانه روزیت اینکه از خوابت می زنی اون چیزی که بنظرم باعث میشه لایق ترین و برترین مدیر سایت باشی و بهترین انجمن رو داشته باشی شخصیتت هست...

@N.DARDAN
@SHAHiN

مسلما بخش عظیمی از زحمات هارو نگار جان انجام دادن و همینطور آقا شاهین...
معتقدم کادر مدیریت بهترین چیدمان رو داره چرا که بهترین هستن همگی.

@نازلی

من معتقدم که شما خیلی محترم هستید و خیلی خیلی به ویژه برای بخش ادبیات زحمت کشیدید، معتقدم حضور شما در کنار ما باعث افتخاره.

@hadis hpf

حدیث جان که اگر نبود بنظرم هرگز هرگز تالار ترجمه به این وضعیت فعلی که هست به این درجه از موفقیت نمی رسید کارهای ارشدی هم به کنار.

@Jacklin
@Matin-ms
@DiMond
@ex_vk
@MONJE

اول از هرچیز ملیکا جان که کاری ندارم چقدر مهارت داره چقدر فوق العادست توی طراحی جلد و بنر... حرف من اینه که اینقدر من بهش پی دادم فلان بنر رو بزن واقعا گاهی خجالت می کشیدم دیگه بنر ازش درخواست کنم.
خیلی خیلی زحمت میکشی عزیزم.

و همینطور معصوم جان دوست قشنگم که اول به بخش ادبیات جون داد و حالا هم تالار رمان رو مدیریت می کنه.

@KIAnaz @KaTaYun @Atryssa.RA @ReiHane @ROwZ @حورا @ @MRyWM
@AYDAW
و در نهایت تمامی مدیران تالار ها بنظرم واقعا هر شخص در حد توان خودش کمک کرده و این خیلی قشنگه که در کنار هم تلاش کردیم.

کیاناز که انجمن رو بدون حضورش نمی تونم تصور کنم.
ریحانه هم مسلما یکی از برترین مدیر هاست و همینطور حورای عزیزم که برای تالار ادبیات زحمت زیادی کشیده.

خیلی طولانی شد اما دلم می خواست اسمی از تمام کسایی که زحمت میکشن باشه و همینطور منتقدین ادبیات که تاثیر خیلی زیادی توی سطح کیفی اثار میذارن.
دیگه تگ نمی کنم منتقدین عزیز رو

از همگی تشکر می کنم و تبریک می گم.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا