تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

اطلاعیه ساخت ویدئو تبلیغاتی از متن های شما

برترین سرپرست سال ۱۴۰۲
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
نویسنده افتخاری
مدرس انجمن
تیم تگ
برترین‌ مقام‌دار سال
Oct
2,130
7,938
148
اردکان - یزد
وضعیت پروفایل
تخیل من جای پیچیده ای است، بگذارید آسوده در آن غرق شوم.
☘️با سلام خدمت نویسندگان عزیز☘️

🔹بخش کتاب با همکاری تالار تدوین انجمن تصمیم بر ساخت ریلز های کوتاه اینستاگرامی گرفتند. این ویدئو ها باید زیر یک دقیقه باشند تا در اینستاگرام انجمن اپلود شوند. بازدید های زیادی خواهند گرفت و برای نویسنده های ما بهترین فرصت رو فراهم می کنند تا دیده شوند.

پس نویسنده هایی که مایل به ساخت ویدئو هستند یک متن سه خطی کوتاه از رمان، داستان، دلنوشته، دکلمه، اپیزود و هرچیزی که دارند حتی شعر، در این تاپیک ارسال کنند تا به دست تیم تدوین داده شود.

💢در صورتی که نوشته هاتون از رمان هست اسم رمان و اسم نویسنده رو ذکر کنید تا در ویدئو گذاشته شود. 💢

نویسنده های عزیزم تا فرصت هست از این امتیاز بسیار مفید نهایت استفاده رو ببرید.

با تشکر
|بخش کتاب، تالار تدوین|

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
8
16
3
بنده با پا گذاشتن در مسیر رونالدو شدن کلا مسیر زندگیم عوض شد و وارد حالت برزخ گونه ای از زندگی قرار گرفتم اکنون شخصی که خود را شماره یک جهان میداند روحیه اش در من اثر گذاشته است و غرورش نیز به من منتقل شده است و کلا زندگی ام دگرگون شده است وگرنه بنده خیلی شخصیت افتاده ای دارم
نام اثر:محمد رونالدو
نویسنده:محمد کمال آبادی فراهانی

آخرین ویرایش:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Sep
119
264
63
نام اثر: سراب مرگبار
نام نویسنده: امیر‌احمد
متن مورد نظر: باد بدن بی‌جانم را با ضربات و سیلی‌های شلاق‌مانندش نوازش می‌دهد، مهی از مرگ و تاریکی ساختمان‌های سوخته و خیابان‌‌های محو شده را تسخیر کرده است.

آخرین ویرایش:
برترین سرپرست سال ۱۴۰۲
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
نویسنده افتخاری
مدرس انجمن
تیم تگ
برترین‌ مقام‌دار سال
Oct
2,130
7,938
148
اردکان - یزد
وضعیت پروفایل
تخیل من جای پیچیده ای است، بگذارید آسوده در آن غرق شوم.
بنده با پا گذاشتن در مسیر رونالدو شدن کلا مسیر زندگیم عوض شد و وارد حالت برزخ گونه ای از زندگی قرار گرفتم اکنون شخصی که خود را شماره یک جهان میداند روحیه اش در من اثر گذاشته است و غرورش نیز به من منتقل شده است و کلا زندگی ام دگرگون شده است وگرنه بنده خیلی شخصیت افتاده ای دارم

باد بدن بی‌جانم را با ضربات و سیلی‌های شلاق‌مانندش نوازش می‌دهد، مهی از مرگ و تاریکی ساختمان‌های سوخته و خیابان‌‌های محو شده را تسخیر کرده است.
اسم اثر و نویسنده هم بگید لطفا
ویرایش بزنید.

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
388
928
93
17
اردبیل
شاید اگر میخواستم که بگویم، هیچ چیز بر آن چیزی که بود، آگاه نبود. اگر توانستی ذهن ها را متلاطم کنی، عن قریب از جامعه دوری کن که اولین قربانی ذهن های متلاطم، بیدار کننده ی آنهاست.
دلنوشته متلاطم | اثر SAYE.mh

بالا