تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
سلام دوستان
داشتم فکر میکردم که چقدر بقیه تالار ها مشارکت و نظرسنجی دارن ولی تالار سینما تو مایه های دیکتاتوری هستش='))
بگذریم منم فکر کردم و یه موضوع برای مشارکت شماها پیدا کردم و اونم چیزی به جز مشارکت شما داخل معرفی خودتون نیست!!
یس معرفی خودتون- -)
از اونجایی که جدیدا یه موضوع معرفی برای شخصیت شما دارم خواستم از شما شخصیت خودتون و یا یه توصیف از خودتون بگید که من بتونم یه فیلم خوب و مناسب برای شما و افراد شبیه به شما معرفی کنم. جالبه مگه نه؟
خب پس منتظر چی هستید یه توصیف سه جمله ای یا بیشتر از خودتون بدید تا من یه فیلم خفن و در خور شخصیت شما معرفی کنم.
مثلا میتونید بگید من یه فرد آرومی هستم که وقتی که حقم رو ازم میگیرن سکوت نمیکنم عاشق موسیقی بی‌کلام هستم
و این چیزا
خلاصه منم براتون یه فیلم میگم که خوشتون بیاد چون شبیه به شما هستش.=)))
f72217734d37e39f2282a8eafd738de9.jpg

بعدش میتونید فیلمی که برای شماست رو داخل این تاپیک پیدا کنید=))

آخرین ویرایش:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
1,668
3,973
133
23
دارالمجانین بغلی
وضعیت پروفایل
بیا برگرد تا خونه از عادتت سیر نشده...
خب ازون جایی که من کل زندگیم خلاصه میشه تو رویای پرواز و خلبانی و هواپیما و موسیقی و آهنگسازی و نوازندگی
فیلمای این مدلی لطفا :DJ:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر ارشد بازنشسته + نویسنده ادبی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
3,702
9,688
193
رَهـایـی
خونگرم
کم حرف
و اینکه آدم معناگرایی هستم { ₩_₩ }
از چیزای یکنواخت هم ب شدت بدم میاد
اهل نظریه و تئوریم و این چیزام هستم حدودی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته + نویسنده ادبی انجمن
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
4,685
22,863
218
دلم می‌خواد یه قتل جلو چشام اتفاق بیفته ک تا آخرین لحظه ببینم، چیزای قدیمی دوست دارم و ریتم تند باب میلمه، یکنواخت هم دوست ندارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
برترین منتقد سال ۱۴۰۲
مدیر بازنشسته
برترین‌ مقام‌دار سال
Apr
1,345
10,880
168
خیلی سخته?
من هیجده سالمه فقط بلدم درس بخونم و‌ تست بزنم به رپ و راک موزیکای رو مخ اصلا علاقه ندارم و آهنگای ملو و پاپ آبرومند فقط از خواننده های مشهور گوش میدم. دوست ندارم بزرگ شم.
در نهایت به ژانر فانتزی و کمدی علاقه دارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
من، دنبال حاشیه هستم ولی حاشیه سازی نمیکنم. به نکات ریز خیلی توجه میکنم؛ مثلا اگه یه فاجعه ای رخ بده حواس من میره پی اینکه فلانی چرا داره به کفش هاش اینجوری نگاه میکنه. و بخاطر همین موضوع یه مقدار حواس پرت هستم. شیک پوشی پسندمه ? ولی آدم خیلی مرتبی نیستم. سعی میکنم با همه صادق باشم و نهایتا اگر از کسی بدم بیاد ازش فاصله بگیرم و به اون شخص فکر نکنم.
درام دوست دارم؛ ژانرهای دیگه هم می بینم در صورتی که یه اثر کامل باشن و نقصشون تو چشم من بیننده نیاد.
همینا دیگه ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا