تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

معرفی فیلم * فیلم های که قبل از مرگ باید ببینید*

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
Image about tumblr in ☆ Aesthetics ☆ by ♡ Diana ♡ ?.jpg

درسته که فیلمای زیادی هستن که آدم باید قبل از مرگ ببینه ولی خب از نظر من اینا بهترین های همون فیلم ها هستن و البته که به معرفی اکثرشون می‌پردازم. پس بریم که ببینم چقدر شما در فیلم دیدن جلو هستید و یا چقدر عقب هستید. '')
امکان داره این فیلم ها از لحاظ های متفاوتی باشن بعضی هاشون بخاطر کمدی یا حتی ایده جدید و یا بار علمی که دارن قشنگ هستن. این لیست مال هیچ سایت معتبر یا عادی نیست. برای خودم هست و فیلمای که بنظرم اونقدر خوب هستن که باید دیده بشن رو توش میزارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
wqmj_54a01648071f142081c17c3719722456.jpg

رستگاری در شاوشنگ میتونه جز فیلمای حساب کرد که به ما یه امید برای زندگی کردن میده و میگه که در هر شرایطی باید امیدوار بود. این فیلم با داشتن یه امتیاز بالا و البته بازیگرای خوب هنوزم جز فیلمای برتر IMDb حساب کرد. این فیلم زندانی به نام شاوشنگ را نشان می‌دهد که یک مرد به جرم کشتن همسرش به آنجا می‌رود این فیلم ما رو هم به خنده میندازه و هم گریه امیدوارم از دیدنش لذ*ت ببرید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
2g3y_a79cba1f2abbf03b2020eff71a130c1a.jpg

داخل بحث فیلم های خوب و جذاب خیلی خیلی توهین بزرگیه که اثر پروانه ای رو واردش نکنیم برای همین هم من میخام معرفیش کنم اثر پروانه ای یک فیلم به شدت جذاب و پیشنهادی برای دیدن هستش که نشون دهنده اینه که تموم تصمیمات ما حتی کوچکترینشون یه علامت و اثری بر زندگی ما و اطرافیانمون گذاشته و باید خیلی مواظب تصمیم و کارهامون باشیم. این فیلم داستان پسری رو با مشکل حافظه روایت میکنه که متوجه یه قدرت عجیب در خودش می‌شود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
5jmw_2a54b3652f6ffe0c050e2163d9449c86.jpg

شاید برای دیدن یک فیلم خوب احتیاجی به تکان دهنده بودنش نیست. فیلمی که میخوام معرفی کنم یک کمدی باحال به اسم آدم بزرگ ها هست یا همون(grown ups) این فیلم دو قسمت داره اما قسمت اولش خیلی بهتره. قراره کلی با این فیلم بخندید و لذ*ت ببرید چون ادام سندلر و بازیگرای دیگه اش نمیزارن شما نا امیدانه این فیلم کمدی رو ببینید. آدام سندلر بعد از مرگ مربی ورزش دبیرستانش با دوستای قدیمیش عازم سفر میشن که یه سری اتفاق جذاب داخلش میفته.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
m19f_3552ae1f418408cc429734e9f8153c58.jpg

فیلم های مختلفی برای دیدن وجود دارن ولی اگه یه وقتی از ایده های تکراری فضا و اینا خسته شدید اصلا نگران نشید چون من فیلم در نزدیکی فردا یا همون ( edge of tomorrow) رو به شدت پیشنهاد میکنم تام کروز و امیلی بلانت در آید فیلم شما رو میخکوب میکنن. از ایده بکر فیلم که به شدت جذابش میکنه و البته صحنه های مبارزه قشنگ و جلوه های ویژه به نسبت خوب فیلم میتونم اشاره کنم که امتیاز بالایی در IMDb داره. خلاصه فیلم اینه که یه مشت آدم فضایی از آسمون با کلی هوش و قدرت خفن اومدن تا زمین رو تصاحب کنن ولی خب ما آدما نمیزاریم و باهاشون می‌جنگیم حتی به قیمت کنترل کردن زمان!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
qlgu_72fc4abebe12dbb3c847b53101f7eaef.jpg

فیلم بعدی که معرفی میکنم قراره مغزتون رو منفجر کنه! این فیلم جز بهترین فیلم های علمی تخیلی با یک ایده ی جدی و جذاب هست که اسمش انسجام هست و قراره شما رو کاملا مجذوب بکنه. این فیلم بر روی محوریت تئوری گربه ی شرودینگر پیش می رود و البته با چاشنی فیزیک کوانتوم...
فرض کنید که به یک مهمونی معمولی در خانه ی دوستتان دعوت شده اید و همان آدم های معمولی و همیشگی را ملاقات میکنید درست در شبی که یک ستاره‌ی دنباله دار از نزدیکی زمین گذر می‌کند، برق قطع میشود و شما دیگر همان زندگی معمولی را در کنار همان افراد همیشگی نخواهید داشت!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
60fj_fc45948239d27f03a9cea02bdbd63984.jpg

داستان ازدواج یکی از اون فیلم های درام با چاشنی کمی طنز هست که با بازی خوب بازیگراش شما را راضی نگه میدارد. این فیلم نامزد چندین اسکار و البته جایزه های دیگر شده است و د. حال تلاش برای بیان مفهوم ازدواج های که دیگر هیچ رنگ و لعابی ندارد می‌کند.
داستان فیلم راجع به زن و شوهری هست که در نيويورک زندگی می‌کنند و البته مشکلات فراوانی از جمله مخالف بودن بر سر شهری که در آن زندگی می‌کنند هست، تنها چیزی که سد راه طلاق این دو زوج هست پسر کوچک آنهاست اما با این حال آن دو وارد مسائل سختی میشوند...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
h5ef_ed947e53410e618e527aefeea5daf92a.jpg

از اونجایی که فیلم های اکشنی که داخلشون ماشین و مسابقه هست خیلی پر طرفدار میشن، الان قراره یکی از جذاب ترین هاشون رو براتون معرفی کنم. فیلم بچه راننده جز فیلم های با ایده ی ناب و البته فضای جذاب و کرکتر های دوست داشتنی هست. داستان راجع به پسری هست که بعد از دست دادن پدر مادرش داخل یک تصادف مجبور به گوش دادن آهنگ هست و البته که به جز آهنگ گوش دادن مجبور به راننده‌ بودن برای یک گروه خلافکار هم هست...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
dhrn_545a613d1f2c4f8f746947ce34483d94.jpg

خب اگه قرار باشه قبل از مرگتون جذابیت یک قاتل دیوانه رو ببینید این فیلم رو به شدت بهتون پیشنهاد میکنم. داخل این فیلم کریستین بیل به شدت جذاب هست که البته یکی از بهترین بازی هاش رو به نمایش میزاره. داستان راجع به یک قاتل روانی هست که داخل وال استریت کار میکنه و البته هیچ دلیل قانع کننده ای هم برای قتل هاش نداره و به شدت هم به خودش میرسه و البته یکی از خفن ترین ویژگی هاش سليقه خفن و جذابش داخل موسیقی هست. اين فیلمرو اصلا از دست ندید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
b4a03eed272b4b9fd831d4da03ea816d.jpg

اگر به دنبال دیدن یکی از شاهکار ترین فیلم های جهان
هستید، من اینجا هستم تا یکی از بهترین ها رو براتون معرفی کنم. فیلم Pulp fiction یکی از بهترین فیلم های تارانتینو هست و البته جز فیلم های معروف و برتر جهان هست. سبک این فیلم درست مانند بقیه فیلم های تارانتینو هست و داستان آن درباره‌ی گانگستر و آدم کش های و مجرم های هست که زندگی شان مانند یک موم به یکدیگر گره خورده است. دیگر دلایل دیدن این فیلم بازیگران معروف و جذاب این فیلم از جمله سامول ال جکسون، بروس ویلس، جان تراولتا و اوما ثورمن هستند که با بازی قشنگ فیلم را واقعا لذ*ت بخش می‌کنند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا