تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

معرفی فیلم ** مدرسه و فیلم =)) **

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
130c3a0003c9779bb931ffd2991d5297.jpg

خاب سلام از اونجایی که مدرسه نزدیکه ( -_-)
و اینکه خب ما هم میخوایم با تم مدرسه پیش بریم و آمادگی داشته باشیم قراره چند تا فیلم خوب با موضوع مدرسه رو معرفی کنم.
با من همراه باشید**)

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
خاب اولین معرفی رو با یه فیلم تینجری و جذاب با تم و موضوع متفاوت شروع می‌کنیم، فیلم Before I fall که راجع به زندگی یکی از محبوب ترین دخترای مدرسه هست که بعد از یک تصادف با تغییری عجیب آغاز می‌شود. این فیلم جز فیلم های مورد علاقه‌ی خودم هم هست واسه همین هم به شما معرفی و پیشنهاد میکنم تا حتما ببیندیش.
b8f5944738664fea7d820700e27dd2b6.jpg

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
d19c032ee63f0165811dce2fdd3338be.jpg

دومین فیلمی که قراره معرفی کنم فیلم کلاسیک که خیلی داخل این موضوع معروف هست رو معرفی کنم فیلم Mean Girls یکی از فیلم های باحال و کمدی محصول سال 2004 و جز محبوب ترین فیلم های تینجری هم هست. داستان فیلم در را*بطه با یک دختر آفتاب مهتاب ندیده هست که بعد شونزده سال زندگی این اولین بارش هست که وارد مدرسه میشه چون همیشه تو خونه درس خونده ولی الان مجبوره وارد دنیای دبیرستان و دخترای بدجنس بشه... این فیلم با بازی لیندسی لوهان و آماندا ساینفرد و ریچل مک آدامز و... هستش، که قراره شمارو سرگرم کنه.

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
b15065ea4cdb18ccfbd7c36f73226fa9.jpg

فیلم بعدی که قراره معرفی کنم یک فیلم تینجری و دبیرستانی برای پسراس چون احساس میکنم گناه دارن که هیچ فیلمی براشون نباشه و همه‌ی فیلم ها برای دخترا باشه. اسم این فیلم Perfect date هستش که توی نتفیلیکس هم به شدت محبوب شده توی امسال و اگ یه پسر هستید و علاقه مند به دیدن یک فیلم با موضوع مدرسه هستید من این فیلم رو پیشنهاد میکنم. داستان فیلم راجع به بروس رتیگان یه پسر بلند پرواز که آرزوی رفتن به آیوی لیگ( مجموعه دانشگاه های خفن آمریکا مثل هاروارد و ییل) رو داره که با پول کم و پرونده ناقصش خیلی براش کارها سخت شده حالا اون یه فکری میکنه که بتونه به پول برسه تا بتونه به دانشگاه‌ رویایش بره. البته چون گفتم مخاطبش پسره دلیل نمیشه دخترا نبینن من به شخصه کلی از فیلمش خوشم اومد و از نظرم موضوع جدید و جذابی بود.

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
cff3b44562b5dd3fac8d381d15b2aaae.jpg

خب تا اینجا فقط فیلم های با تم روشن و کمدی معرفی کردم و الان نوبت معرفی یه فیلم دارک و ترسناک با موضوع مدرسه هست. از اونجایی که همه بچه خفن و معروف و خوشحال نیستن این فیلم به اون طرف تاريک ماجرا میره. این فیلم اسمش Carrie هست حتما شما این فیلم رو سریع به جا نیارید چون این یک اقتباس از کافه نویسندگان به همین نام نوشته‌ی استفن کینگ هستش. که خیلی هم خفنه( رمان) فیلم خب اون اندازه رمانش خوب نیست اما جز فیلم های متفاوت محسوب میشه. داستان راجع به دختری هست که همیشه مورد آزار و اذیت قرار میگیره و سعی داره که از این آزار و اذیت فرار کنه و داخل خونه هم مادر به شدت مذهبی افراطی( عضو فرقه های دینی) و روانی داره که خب اون هم اذیت های وحشتناکی اون رو میکنه. این فیلم راجع به رهایی از این آزار ها با یه روش ترسناک و سیاه هست بهتره خودتون ببینید=)))

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
1e7dd5f8603dcaab3a93976dc0390388.jpg

برای طرفدارهای فیلم و سریال های خون آشامی و فانتزی هم قراره یه فیلم معرفی کنم که موضوع مدرسه داره. اسم این فیلم Vampire Academy هست که این فیلم هم اقتباسی از یه رمان به همین اسم هست که در سال 2014 ساخته شده. داستان فیلم راجع به یک دختر نیمه خون آشام و دوستش که یک خون آشام هست که با برگشتن به مدرسه خون آشام ها متوجه رازی می‌شود که داخل این مدرسه چال شده است. رازی که باعث روانی شدن و فرار کردن معلم محبوبشون هم شده. این فيلم شاید نتونه مثل بقیه فیلم های ومپایری شمارو جذب کنه اما خب توی موضوع و تم خودش از داستان و بازیگرای جذابی بهره منده. البته این فیلم قرار هستش که یک سری باشد اما خب هنوزم هم هیچ خبری مبنی بر زمان اکرانش نیست.

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
92aabd87d1a72c788d2dc8678d5d4c41.jpg

فیلم بعدی یکی از معروف و البته باحال ترین فیلم های ژانر مدرسه هست به طوری که جز نوستالژی های بعضی از ماها محسوب میشه. ( زیر 20 سال) این فیلم شاید بتونه به عنوان مادر فیلم های ژانر مدرسه ای که داخلش یه سری دختر بدجنس و این چیزا هست معرفی بشه. داستان فیلم هم از این قراره که یکی از دخترای پولدار و خوشگل مدرسه حوصله اش سر رفته و دلش میخواد کارای جدید انجام بده برای همین شروع میکنه برای تغییر هم که شده یه سری کار خوب انجام بده تا بتونه ثابت کنه اونقدم دختر بدجنسی نيست. این فیلم شاید قدیمی باشه اما دست کمی از یه فیلم جدید نداره.

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
5032c6a4d1d5b9337bd0d2dca579e6c6.jpg

بعد از گفتن این همه فیلم راجع به مدرسه دلم یکم برای کسای که دانشگاه رفتن سوخت برای همین تصمیم گرفتم که چند تا فیلم هم برای اونا معرفی کنم. فیلم After اولین فیلمی هست که با موضوع دانشگاه معرفی میکنم این فیلم معروف و جالب تا الان دوتا قسمت داده بیرون که دومیش هنوز فایلش موجود نیست ولی میشه اولین قسمتش رو دید. صددرصد کل ماجرا راجع به دانشگاه‌ نیست و ژانر این فیلم عاشقانه هست و داستانشم راجع به دختری هستش که خیلی آروم و مظلوم ولی با پسری آشنا میشه که کاملا برعکس اون رفتار میکنه و این باعث میشه که اون به سمتش جذب بشه. این فیلم اقتباسی از یک کتاب پرفروش که سه جلد داره، هستش.

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
03a69b2eb8737dd0f59590bba1a8b3cb.jpg

حالا که بحث هنوز روی فیلم هایی با موضوع دانشگاه هست، بهتره که یک فیلم کمدی جذاب ر هم معرفی کنم. داستان راجع به دختری هستش که هیچ دوستی نداره و علاقه مند هم به دوستی نیست اما داخل دانشگاه همه یک گروه و یا یک دوست صمیمی دارند همین باعث میشه او به فکر بیفته که اگر بتونه با چند تا دوست الکی یک ترم از دانشگاه رو بگذرونه کلا همه چیز تموم میشه و بلاخره به رویای خودش میتونه برسه داخل همین راه متوجه میشه دوستی اونقدرها هم ساده نیست.
خب این فیلم یکی از فیلم های خوب داخل بحث موزیک است و برای کسایی که علاقه مند به فیلم های موزیکال هستند یک فیلم خوب محسوب می‌شود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
515a245cbd3d68e73f0121cc132b70fd.jpg

این فیلمی که قراره معرفی کنم مادر تمام فیلم هایی که ژانر مدرسه دارند هستش و یه جورایی اکثرا از روی همین فیلم اسکی رفتن و فیلم ساختن. اسم این فیلم The breakfast club هست و اینکه برای سال 1985 هستش. شاید به نظرتون فیلم قدیمی و چرتی بیاد اما باید بهتون اینم بگم که جز 100 فیلم برتر سایت IMDb هستش و اینکه این به این معناست که یه فیلم خفن محسوب میشه. حالا داستان این فیلم از این قراره که پنج تا بچه با دنیاهای املا متفاوت ظهر یک آخر هقته تنبیه میشن توی مدرسشون و مجبور هستن که باهم کنار بیان. این فیلم پر از نماد و معنا برای نوجوانان و جامعه هستش و اینکه یکی از اثار محسوب میشه که باید حتما دیدش.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا