تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

مقاله مقاله چرا ریزش مو در ارشدها نمود بیشتری دارد؟ | ژورنالیست ساعت‌دار

• شروع کننده موضوع ساعت دار
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 50
  • پاسخ ها 2
سرپرست بخش ادبیات + مدیر تالار نقد و کافه ژورنال
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
مدیر رسـمی تالار
نویسنده رسمی
کاریکلماتوریست‌
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
تیم تگ
منتقد انجمن
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
گوینده انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال
Apr
1,664
7,294
148
14
وضعیت پروفایل
نمی‌تونی من رو نبینی
درکل رنک کاربری ارشد به کاربرانی که از هفت خان رستم گذشته‌اند اهدا می‌شود! طبق پژوهشات وسیع دانشمندان در سال ۲۰۱۹ در باب این مسئله، اخذ مقام ریاست جمهوری آمریکا ساده‌تر از ارشد شدن در انجمن‌های رمان‌نویسی است! حتی شایعه شده ترامپ چند باری می‌خواسته ارشد انجمن‌ها شود و نتوانسته و برای این‌که رو سیاه نشود به رئیس جمهوری روی آورده است. همچنین طبق جدیدترین تحقیقات کشف کرده‌اند سفید شدن و ریزش مو در ارشدها شونصد برابر کاربران عادی‌ست و این قضیه موضوع مقاله‌ی امروز است.
با ما همراه باشید.

آخرین ویرایش:
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
مدیر رسـمی تالار
نویسنده رسمی
کاریکلماتوریست‌
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
تیم تگ
منتقد انجمن
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
گوینده انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال
Apr
1,664
7,294
148
14
وضعیت پروفایل
نمی‌تونی من رو نبینی
۱. گپ‌های سرسام‌آور!
در سپتامبر سال ۲۰۱۰ بزرگ‌ترین عالمان جهان متوجه شدند سر یک انسان عادی حدود دو میلیون و سیصد و هفتاد و دو هزار و شیشصد و نود و سه (به گاد قسم اگر یک نفر این عدد را کامل خوانده باشد در کل انجمن تیتاپ پخش می‌کنم) دانه مو دارد و طبق هماهنگی جالبی ارشدهای بیچاره دقیقا به همین تعداد گپ دارند! متاسفانه در ادامه‌ی این تحقیقات کشف شد که با اضافه شدن هر گپ یک مو از موهای ارشدهای انجمن سفید می‌شود و سه مو می‌ریزد! با این حال بر حسب آمارگیری دقیق ما، کاربران هیچ خیالی برای مراعات و مجال دادن به این قشر بدشانس ندارند و پیشنهاد پزشک‌ها به شما اول شامپوی پرژک و پس از آن استعفا است! همچنین پیام‌های تبلیغاتی با مظنون "کچل شدی؟ بیا فلان مرکز مو بکار!" برای این عزیزان سیزده برابر بیشتر ارسال می‌شود!

عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
مدیر رسـمی تالار
نویسنده رسمی
کاریکلماتوریست‌
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
تیم تگ
منتقد انجمن
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
گوینده انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال
Apr
1,664
7,294
148
14
وضعیت پروفایل
نمی‌تونی من رو نبینی
۲. کاربران همیشه شاکی!
در قرن بیست و یکم حدود ۲۱۰ ارشد سکته کردند. ماموران پلیس پس از ماه‌ها تجسس درباره‌ی این مرگ‌های مشکوک فهمیدند اغلب این سکته‌ها هنگام بررسی گپ‌هایی با موضوع شکایت به وقوع می‌رسید! یعنی کاربر خیرندیده هر بلایی سرش می‌آمد و نمی‌آمد مکالمه می‌زد و یقه‌ی ارشد را می‌گرفت که چرا این‌گونه است؟! حتی طی مواردی شاهد گلایه‌هایی با مضمون "با پارتنرم کات کردم" و "با مادرم دعوام شده است" در این گپ‌ها پیدا شده که اول هزار الی هزار و پانصد موی ارشد قربانی را سفید کرده و سپس او را با تشنج به دیار باقی سپرده است! کسانی بوده‌اند که نزد ارشد شکایت کرده‌اند شوهر پیدا نمی‌کنم و کنکور قبول نمی‌شوم؛ بیا و رسیدگی کن! امروزه معاونت و مدیران کل به شدت دنبال راهی‌اند تا به کاربران ثابت کنند ارشدها غول چراغ جادو نیستند و حل تمام بدبختی‌های بشر بر عهده‌ی آنان نیست!

آخرین ویرایش:
بالا